top of page
Image by Galina N

Smaržas viesnīcām

Smaržu mārketings izmitināšanas iestādēs – klientu priekam un Jūsu uzņēmējdarbības attīstībai.

Kā radīt pozitīvas atmiņas un veicināt klientu lojalitāti? Tas ir viens no galvenajiem visu izmitināšanas iestāžu īpašnieku mērķiem. Ja Jūs jau esat parūpējies par pievilcīgu interjeru un eksterjeru, kvalitatīvu apkalpošanu un citiem pakalpojumiem, taču neesat apdomājis aromatizēšanas stratēģiju, iesakām izvērtēt telpās esošā gaisa kvalitāti.

Smaržas viesnīcām ir visjaunākais mārketinga līdzeklis, kas palīdz veidot ekskluzīvu stila, tīrības, mājīguma un greznības atmosfēru.

Tikko kā klients ienāk Jūsu telpās, viņš vispirms redz kopskatu un sajūt smaržu. Ja vismaz viens no tiem radīs nepatīkamas izjūtas vai aizkaitinājumu, cilvēks vai nu apgriezīsies un aizies, vai otru reizi vispār vairs nenāks. Tie ir psiholoģiski faktori, kas ir saistīti ar atmiņām un emocijām, tāpēc ir ļoti būtiski pakalpojumu nozarē.

Ņemot vērā savus mērķus, varat izvēlēties maisījumus, kas ir paredzēti stresa mazināšanai, atbrīvotības izjūtas radīšanai, garastāvokļa uzlabošanai, lai radītu asociācijas ar greznību u.c.

Ja vēlaties radīt unikālu aromātu, kas veidotu tikai Jūsu uzņēmumam raksturīgu tēlu, par papildu cenu un ar mūsu smaržu speciālistu palīdzību varat radīt jaunu smaržu maisījumu.

Iesakām izvērtēt Jūsu klientu vajadzības un apsvērt, kādas smaržas tiem varētu būt vispatīkamākās. Saprotam, ka viesnīcu aromatizēšana ir sarežģīts uzdevums, tāpēc mūsu speciālisti palīdzēs noteikt klientu intereses un ieteiks, kādus aromātus izvēlēties, kā arī kura aromatizēšanas iekārta darbosies efektīvi tieši Jūsu telpās.

Kvalitatīvās, Nīderlandē ražotās “Zaluti” aromatizēšanas iekārtas vienmērīgi izplata smaržas pa viesnīcas zonu un ļauj Jūsu klientiem baudīt patīkamas izjūtas. Varēsiet izvēlēties Jūsu telpām atbilstošāko dizainu, krāsu un jaudu. Atkarībā no modeļa iekārta efektīvi aromatizē no 500 m3 līdz 4000 m3. Iekārtām tiek piešķirta 5 gadu garantija.

Visā pasaulē pazīstamas viesnīcas vilina klientus ar savu vienreizējo aromātu – izmantojiet šo iespēju arī Jūs. Attīstiet savu uzņēmējdarbību patīkamā veidā!

Image by Miguel Teirlinck
bottom of page