top of page
iphone-desk-mobile-work-apple-table-7227

Smaržas birojiem

office space

​Smaržas uzņēmumiem – kvalitatīvam darbam un labam noskaņojumam.

Vēlaties radīt darbīgu noskaņu un palielināt personāla koncentrēšanās spējas?

Biroju aromatizēšana palīdzēs darbiniekiem nomierināties, koncentrēties un saglabāt možumu visas darba dienas garumā.

Īpašas smaržas uzņēmumiem pozitīvi ietekmē kolektīva emocijas un nodrošina ilgstošu efektīvu darbu. Zinātniskajos pētījumos ir pierādīts, ka aromāts ietekmē cilvēku psiholoģisko stāvokli un veicina attiecīgas darbības.

Radiet savā birojā mājīgu atmosfēru, veiciniet prieku, enerģiskumu un palīdziet personālam sajusties darba vietā labāk nekā mājās.

Klienti un nozīmīgi uzņēmējdarbības partneri, ierodoties šādā birojā, sajutīs patīkamās un drošību radošās izjūtas, un labprāt piekritīs pārrunām, kā arī pieņems abām pusēm izdevīgus lēmumus.

Attīstiet savu uzņēmējdarbību, ņemot talkā smaržu mārketingu un profesionālās “Zaluti” aromatizēšanas iekārtas. Jums nevajadzēs izmantot pārlieku spēcīgos sveču un vīraku aromātus. Īpaša iekārta izplatīs aromātu, nepadarot gaisu smagu un neapgrūtinot Jūsu elpošanu.

  • Patīkama smarža palīdz koncentrēties un saglabāt možumu.

  • Biroju aromatizēšana palīdz sasniegt izvirzītos mērķus un rezultātus.

  • Harmonisks emocionālais stāvoklis – efektīva un kvalitatīva darba garants.

Smaržas uzņēmumiem ir paredzētas stresa un noguruma novēršanai, stila veidošanai un darbaspēju veicināšanai. Tas ir smalks līdzeklis, kuru ir viegli izmantot. Saskaņā ar Jūsu izvēlēto programmu gaisā periodiski tiks izplatītas smaržu mikrodaļiņas. Aromatizēšanas intensitāti var vadīt attālināti.

Personāla darba intensitāte un koncentrēšanās spējas ir atkarīgas no psiholoģiskā noskaņojuma, garastāvokļa, valdošajām emocijām. Smaržas vienmēr modina jūtas un atmiņas, tāpēc atbilstoši izvēlētas smaržas var veicināt pozitīvas emocijas.

Mūsu speciālisti palīdzēs Jūsu personālam izvēlēties efektīvas smaržas un ieteiks, kādā intensitātē un kurā laikā visnoderīgāk ir aromatizēt telpas.

Smaržas varēsiet izvēlēties no plašā sortimenta. Ja vēlēsieties, par papildu maksu, mūsu smaržu eksperti radīs tikai Jums paredzētu aromātu buķeti.

Aromāts kļūs par Jūsu uzņēmuma oriģinālā stila daļu un iedvesmos darbiniekus pieņemt produktīvus izaicinājumus.

bottom of page