top of page
Image by Kari Shea

Kā izvēlēties smaržas?

Kā izvēlēties smaržas, lai tās būtu noderīgas Jūsu uzņēmējdarbībai?

Kā izvēlēties aromātu, kas apmierina Jūsu gaidas un klientu vajadzības?

Droši vien piekritīsiet, ka tas nav viegli. Pat izvēloties smaržas personiskai izmantošanai, cilvēki bieži šaubās, jo kāda no smaržu notīm var izraisīt nepatīkamas izjūtas. Tāpēc, lai pielāgotu daudziem cilvēkiem pieņemamu maisījumu, būtu jāveic testi un analītiski pētījumi.

Mūsu speciālisti Jums var ieteikt smaržu maisījumus, kurus mūsu klienti jau ir novērtējuši pozitīvi un kuri ir attaisnojuši mērķus. Taču vispirms vajadzētu noskaidrot, kāda vecuma cilvēki visbiežāk pie Jums vēršas. Varbūt Jūsu izmitināšanas iestādi izvēlas ģimenes ar maziem bērniem, bet varbūt seniori, uzņēmēji vai tie, kuri vēlas sevi palutināt ar SPA procedūrām, sievietes vai romantiski noskaņoti pāri? Viss ir atkarīgs no darbības virziena un pakalpojumu izmantotāju grupas raksturojuma.

Mūsu kolekcija tiek iedalīta smaržu grupās: koks, ūdens, ziedi, pārtika, elegance, svaigums.

Katrā grupā ir no 6 līdz 12 dažādiem maisījumiem (sortiments var mainīties).

Maisījumi tiek ražoti arī pēc individuāliem pasūtījumiem.

Universāli aromatizēšanas mērķi varētu būt – atbrīvotība, mājīgums, tīrība, greznība.

Tās ir galvenās daudzu klientu, kuri vēlas atpūsties, vajadzības. Ja jums ir atsevišķas specializētas zonas, piemēram, konferenču vai svinību zāles, SPA, restorāns, varat izvēlēties īpaši šīm zonām pielāgotus aromātus. Taču, ja semināru laikā tiks izplatīts intensīvs nomierinošs aromāts, dalībniekiem būs grūti koncentrēties. Tāpēc ir vērts rūpīgi apdomāt aromatizēšanas stratēģiju – kur, kādi un cik intensīvi aromāti ir nepieciešami.

Aromātam nevajadzētu ievērojami atšķirties dažādās zonās, lai tiktu saglabāts vienots stils.

Ja no viesnīcas galvenajām telpām ieejot restorānā vai SPA, būs jūtams pilnīgi cits aromāts, klients sajutīsies tā, it kā būtu nonācis citā objektā. Tāpēc būtu ieteicams saglabāt atsevišķus universālus bāzes aromātus, kuri izceltu Jūsu savdabību, savukārt citi kalpotu attiecīgajiem telpas uzdevuma mērķiem.

Mūsu speciālisti, veicot testu, Jums vienmēr ieteiks, kā pareizi izvēlēties smaržas.

Image by LYCS Architecture
bottom of page